Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Wells-next-the-Sea

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Wells-next-the-Sea

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 182 vlerësime

Vilë postare me fotografi të izoluar me pishinë

28 shk – 7 mar

$462 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Hopton

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 103 vlerësime

HOPTON MANOR pishinë ME ngrohje luksoze, palestër sauna

5 – 12 mar

$707 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Three Holes, Lots Bridge

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 177 vlerësime

Shtëpi në fermë: Fushë me pishinë me ngrohje dhe vaskë

11 – 18 mar

$1 122 për natë
Superpritës

Banesë në Wilburton

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 231 vlerësime

Hangar i madh modern në fshatrat e Kembrixhit fle 23

12 – 19 pri

$1 009 për natë
Superpritës

Banesë në Cambridgeshire

Vlerësimi mesatar 4,76 nga 5, 149 vlerësime

ËNDËRRA AUGUSTA, lozhë pushimi luksoze për të gjitha moshat

11 – 18 tet

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cambridgeshire

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 18 vlerësime

Shtëpizë me pllaka

13 – 20 tet

$136 për natë
Superpritës

Banesë në Barford

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 3 vlerësime

SALLA E VJETËR. Flenë 12 me pishinë, tenis, pyje

13 – 20 sht

$386 për natë
Superpritës

Banesë në Fakenham

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 13 vlerësime

Peaceful dog friendly cottage with pool access

17 – 24 maj

$426 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Snettisham

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 198 vlerësime

42 Southgate Lane

5 – 12 korr

$139 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në North Norfolk District

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 143 vlerësime

një vilë e rehatshme me vetë-shërbim në një fshat të qetë

14 – 21 maj

$91 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wiggenhall St Germans

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 302 vlerësime

Faltore e shndërruar në Wesleyan.

20 – 27 pri

$127 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 199 vlerësime

Fshehje luksoze me vetëshërbim, 10 minuta deri në Norwich

9 – 16 jan

$84 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 230 vlerësime

Shtëpi e bukur e përshtatshme për qentë në Holt me parkim

14 – 21 dhj

$218 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Bury St Edmunds

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 230 vlerësime

Loft në Ingham Lodge - Luxury Living

22 – 29 korr

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 108 vlerësime

Shtëpi pushimi bregdetare në Hunstanton, Norfolk

26 sht – 3 tet

$237 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Topcroft

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 110 vlerësime

Hangari i Vogël, pushimi i artistit Suffolk

21 – 28 dhj

$150 për natë

Shtëpi private me qira

Superpritës

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 237 vlerësime

Momente nga bregu i detit në zemër të Cromer.

18 – 25 korr

$218 për natë
Superpritës

Banesë në Sheringham

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 216 vlerësime

Vilë fshati për pushime pranë sharmit të Sheringhamit

3 – 10 shk

$136 për natë
Superpritës

Banesë në Docking

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 154 vlerësime

Shtëpia Lea Cottage, Docking, Norfolk

14 – 21 dhj

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Thornham

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 131 vlerësime

Thornham, Norfolk - Vendi i përkryer për t 'u çlodhur

4 – 11 dhj

$280 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wells-next-the-Sea, Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 59 vlerësime

Arratisje perfekte 2/3 parkimi i makinave 5 minuta më këmbë deri në kalatë

2 – 9 maj

$148 për natë
Superpritës

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 18 vlerësime

Freeholders

27 tet – 3 nën

$390 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Norfolk

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 45 vlerësime

The Sail House, Wighton pranë Wells-next-the-Sea

14 – 21 tet

$177 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wells-next-the-Sea

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 55 vlerësime

Walnut Cottage Wells Pranë Detit Norfolk

31 tet – 7 nën

$244 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Wells-next-the-Sea

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 150

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 70

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 70

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 120

 • Numri total i recensioneve

  2,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar