Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Williamsburg

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Williamsburg

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Williamsburg

Colonial Williamsburgrekomandohet nga 137 vendas
Colonial Williamsburg's Merchants Squarerekomandohet nga 191 vendas
Harris Teeterrekomandohet nga 7 vendas
Food For Thoughtrekomandohet nga 23 vendas
Palati i Guvernatoritrekomandohet nga 20 vendas
Fat Tuna Grill & Oyster Houserekomandohet nga 24 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Williamsburg

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Williamsburg

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 168 vlerësime

Dhomë Duplex pranë Kopshteve Busch

24 – 31 tet

$163 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Williamsburg

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 270 vlerësime

The Burgs Nest ~Williamsburg

6 – 13 sht

$171 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Gloucester Point

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 196 vlerësime

Vila "Cottage" në "Sarah 's Creek"

5 – 12 korr

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Saluda

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 469 vlerësime

Pushime në kabinë me pyll në një pellg me ujë të freskët

27 mar – 3 pri

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në West Point

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 241 vlerësime

Vila e rehatshme në Meadows mirënjohëse

30 sht – 5 tet

$172 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Hampton

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 286 vlerësime

Deti i Diellit dhe Rëra

4 – 11 tet

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në White Stone

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 298 vlerësime

The Moore Cottage

23 – 30 sht

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Deltaville

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 253 vlerësime

"Kabina e Vogël e Kuqe" ose Galley

16 – 23 nën

$111 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Williamsburg

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 3,5 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 2,7 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 1,4 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 50

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 880

 • Numri total i recensioneve

  6,8 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Virxhinia
 4. Williamsburg