Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Young

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Young

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Young

Lambing Flat Chinese Tribute Gardenrekomandohet nga 3 vendas
Ballinaclash Orchard and Cellar Doorrekomandohet nga 4 vendas
Commercial Hotelrekomandohet nga 4 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Young

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Junee

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 103 vlerësime

Sloans Country Home.

1 – 8 korr

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Young

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 89 vlerësime

Qëndro në Wendouree në Berthong

1 – 8 maj

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Young

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 50 vlerësime

Shtëpi larg shtëpisë

14 – 21 gush

$144 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Young

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 54 vlerësime

Familja e preferuar, njësi e bollshme me 2 dhoma gjumi

25 korr – 1 gush

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Kingsvale

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 45 vlerësime

The Old Stone Shed, Qëndrim historik në fermë në fshat

19 – 26 qer

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Young

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 23 vlerësime

Vila Bungalow - e sapo rinovuar

20 – 27 qer

$209 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Wallendbeen

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Peaceful and relaxing farm stay

9 – 16 tet

$149 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Murringo

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 17 vlerësime

Qëndrimi në fermën country - Murringo Barracks

2 – 9 mar

$237 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Young

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 20

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 10

 • Numri total i recensioneve

  940 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. New South Wales
 4. Hilltops Council
 5. Young