Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente kondominiale për pushime në Anaheim

Gjej dhe prenoto apartamente kondominiale unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente kondominiale me qira në Anaheim

Apartamente kondominiale javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në West Hollywood

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 230 vlerësime

SHTËPI E BUKUR në brezin e PERËNDIMIT TË DIELLIT, West Hollywood

8 – 15 nën

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Culver City

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 126 vlerësime

One Bdr Upstairs Apt- Mins to Sony Pics and Venice

29 maj – 5 qer

$195 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Huntington Beach

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 129 vlerësime

Kondo moderne❤️ Hap për në plazh🏄‍♂️ Kafshë ⭐️shtëpiake🌅 luksoze 🐶

23 – 30 tet

$497 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Huntington Beach

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 103 vlerësime

Beachfront Condo | Location | Endless Views | Surf

26 shk – 5 mar

$661 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Alhambra

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 295 vlerësime

Pet friendly/close golf course/close beach/# 1A

28 dhj – 4 jan

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Laguna Hills

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 389 vlerësime

Kondo ★ moderne e destinacionit OC ★

14 – 21 pri

$226 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në South Pasadena

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 113 vlerësime

Apartament kondominial me një dhomë gjumi për biznes/argëtim

24 – 31 korr

$162 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Long Beach

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 144 vlerësime

2 dhoma gjumi të rehatshme/ 2 minuta banjë kondominiale nga DTLB

25 gush – 1 sht

$170 për natë

Apartamente kondominiale me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Manhattan Beach

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 243 vlerësime

Kondo moderne plazhi - Shëtitje në rërë dhe skarë + parkim

23 – 30 sht

$374 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Los Anxheles

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 118 vlerësime

Apartament kondominial në Beverly Hills Vendndodhje e shkëlqyer pa tarifë pastrimi

15 – 22 mar

$198 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Santa Ana

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 20 vlerësime

Quiet & Cozy! Best Suited for Health Professionals

5 – 12 sht

$117 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Costa Mesa

Vlerësimi mesatar 4,77 nga 5, 450 vlerësime

PLAZH I RI I RIMODELUAR 4P_BREAK}

10 – 15 qer

$145 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Long Beach

Vlerësimi mesatar 4,63 nga 5, 41 vlerësime

Hapat për në dy plazhe, suitë private në BelmontShore

27 sht – 4 tet

$97 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Long Beach

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 83 vlerësime

Historic Studio in Central Location-Walkable

21 – 28 tet

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Long Beach

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 76 vlerësime

Suita Daisy - Studio e viteve 1920 me pamje nga oqeani

29 maj – 5 qer

$185 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Long Beach

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 31 vlerësime

Modern Ocean Studio w Ballkon/Parking Grand Prix

7 – 14 tet

$239 për natë

Apartamente kondominale me pishinë me qira

Superpritës

Apartament kondominial në West Hollywood

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 403 vlerësime

SHËTITJE ELEGANTE dhe e bukur E apartamentit TË FAMËS

7 – 14 qer

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në West Hollywood

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 333 vlerësime

*PREMIUM, LUXE dhe apartament I RI kondominial NË HOLLIVUD

3 – 10 korr

$218 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Los Anxheles

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 212 vlerësime

Boho Style Condo Pool, Free Parking, Jacuzzi

23 shk – 2 mar

$265 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Los Anxheles

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 307 vlerësime

☀Art dekorativ, ☀ pishinë kondomi☀,☀ xhakuzi parkimi ☀falas

15 – 22 korr

$275 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në West Hollywood

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 129 vlerësime

Modern Super Clean Central Hollywood 1 dhomë gjumi e RE.

9 – 16 gush

$224 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Los Anxheles

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 148 vlerësime

Një përvojë si asnjë tjetër në qendër të Los Anxhelesit!

18 – 25 korr

$346 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Monterey Park

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 178 vlerësime

Los Angeles Pool Home nga Disneyland Hollywood DTLA

2 – 9 qer

$294 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Glendale

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 113 vlerësime

Luxury 3 BR condo in Glendale with pool&gym

28 gush – 4 sht

$430 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve kondominiale me qira në Anaheim

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 230

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 210

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 130

 • Numri total i recensioneve

  4,6 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar