Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Canmore

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Canmore

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Canmore

Parku Provincial i Luginës Bow - Kananaskis Countryrekomandohet nga 3 vendas
Solara Resort & Spa - Bellstar Hotels & Resortsrekomandohet nga 3 vendas
Safeway Canmorerekomandohet nga 135 vendas
Canmore Engine Bridgerekomandohet nga 6 vendas
The Grizzly Paw Brewing Companyrekomandohet nga 76 vendas
Parku Quarry Lakerekomandohet nga 80 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Canmore

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 187 vlerësime

Lozhë me pamje nga⛰️ mali🌟 Verandë🌟 private🌟 kuzhinë/ajër i kondicionuar

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 124 vlerësime

1 BR • King • Apartament nën çati në katin e sipërm • Pamje nga mali

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 210 vlerësime

Komod 1BR Rockies Largohu me pamje nga mali

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 120 vlerësime

2BR Townhome w/ Mountain View | 3min f/ DT Canmore

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 129 vlerësime

One bedroom Condo at Falcon Crest in Canmore

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 176 vlerësime

Rehat - Mt.Views - Krevat dopio "king" - Parking - Banff

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 403 vlerësime

Pamje të mahnitshme të malit Condo| Pishinë | Vaskë me hidromasazh | Palestër

Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 125 vlerësime

1 Dhomë gjumi Fjetje dhe Mëngjes me oxhak të rehatshëm

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Canmore

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 2,3 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 1 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 320

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 1,4 mijë

 • Numri total i recensioneve

  189 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Kanada
 3. Alberta
 4. Bighorn No. 8
 5. Canmore