Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në Canmore

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në Canmore

Apartamente për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 79 vlerësime

Pamje panoramike malore | 2 vaska me hidromasazh | Dhomë me avull

2 – 9 nën

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 80 vlerësime

Pamje mahnitëse nga mali 1BR condo

29 nën – 6 dhj

$113 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 75 vlerësime

Pamje madhështore të malit 1-BR 2 Krevate Condo

2 – 9 dhj

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 74 vlerësime

Pamje nga mali | Vaskë me hidromasazh | Pishinë e jashtme | Krevat dopio "

25 nën – 2 dhj

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 22 vlerësime

Welcome to the “Suite” Life- Canmore Micro-Suite

12 – 19 dhj

$112 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 51 vlerësime

Penthouse 1 bed | Hot Tub & Pool | Mountain Views

20 – 27 nën

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

Blackstone Hotel Rm/2 Queen Beds/Pool/Hot Tub

31 tet – 7 nën

$97 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 58 vlerësime

Hot tub+Pool+Gym+20 Min to Banff

29 nën – 6 dhj

$133 për natë

Apartamente private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 28 vlerësime

MTNview Comfort Stay, Pool, Hot Tub, Free Parking

22 – 29 jan

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Mjegull në mal - 20 minuta nga Banff NP

27 nën – 4 dhj

$160 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 34 vlerësime

Canmore Mountain Retreat

6 – 13 jan

$192 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 22 vlerësime

Pamje nga mali në katin e sipërm me pishinë dhe vaska me hidromasazh

22 – 29 jan

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Dead Man's Flats

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 9 vlerësime

Kaylyns Kottage luxurious 2 story/2BR/2BA sleeps 6

5 – 12 dhj

$153 për natë
Superpritës

Apartament në Harvie Heights

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 14 vlerësime

Shtëpi qyteti në portën Banff

2 – 9 dhj

$80 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 13 vlerësime

Cozy Hotel Room - King Bed - Parking Underground

30 dhj – 6 jan

$166 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Bighorn No. 8

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

Forest View Suite

5 – 12 tet

$182 për natë

Apartamente me qira me vaskë me hidromasazh

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 115 vlerësime

3 Bdrm Corner Suite, Pamje nga mali, Resort dhe Spa

30 tet – 6 nën

$237 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 224 vlerësime

Shtëpia 👨‍👨‍👧‍👧 e pushimeve më e renditur në Canmore

15 – 22 dhj

$311 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 125 vlerësime

*NEW* King Suite| Mt. View| HotTub| Waterpark

31 dhj – 7 jan

$321 për natë
Superpritës

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 26 vlerësime

Stunning 2 Bedroom Condo | Heated Pool + Hot Tub

7 – 14 mar

$187 për natë
Superpritës

Apartament në Harvie Heights

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 15 vlerësime

Gorgeous Rocky Mountain Retreat!

22 – 29 dhj

$152 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 28 vlerësime

Prime Location for Modern Comfort

20 – 27 mar

$594 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 25 vlerësime

2 Bed Condo in the Heart of Canmore

24 – 31 gush

$359 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Canmore

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 5 vlerësime

King Suite+Mountain View+Hot Tub

28 korr – 4 gush

$285 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në Canmore

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 380

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 170

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 220

 • Numri total i recensioneve

  16 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Kanada
 3. Alberta
 4. Bighorn No. 8
 5. Canmore
 6. Apartamente me qira