Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Concan

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Concan

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Concan

Neal's Lodgesrekomandohet nga 12 vendas
Concan Swimming Holerekomandohet nga 4 vendas
Hippie Chic’s River Shackrekomandohet nga 26 vendas
House Pasture Cattle Corekomandohet nga 32 vendas
Andy's on River Roadrekomandohet nga 20 vendas
Neal'srekomandohet nga 26 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Concan

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Tarpley

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 152 vlerësime

Shtëpia e miqve Tarpley | Hill Country | Pishinë private

6 – 13 nën

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Utopia

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 185 vlerësime

Pamje mahnitëse | Studio Moonrise në Sunrise Hill

5 – 12 maj

$240 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Utopia

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 97 vlerësime

Fshehja e PJ

6 – 13 nën

$119 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Concan

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 17 vlerësime

Cielo Ridge condo me pishinë pranë lumit Frio/Garner

8 – 15 tet

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Concan

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 26 vlerësime

KABINË FAMILJARE BAIRD

10 – 17 maj

$165 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Concan

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 43 vlerësime

Near River~Games~Hot Tub~Pool~Amazing Home for 20

17 – 24 tet

$607 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Leakey

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 31 vlerësime

Kabinë "Hill Country" në hektarë

27 sht – 4 tet

$209 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Uvalde

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 50 vlerësime

Bunkhouse cabin A

26 qer – 3 korr

$89 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Concan

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 220

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 100

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 90

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 180

 • Numri total i recensioneve

  3,2 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $90 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Teksas
 4. Uvalde County
 5. Concan