Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi plazhi për pushime në Crete

Gjej dhe prenoto shtëpi plazhi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e plazhit me qira në Crete

Shtëpi buzë plazhit me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Chania

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 147 vlerësime

Shtëpi e freskët dhe komode në Qytetin e Vjetër të Chania??

5 – 12 tet

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ierapetra

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 115 vlerësime

Shtëpi në një kopsht me diell të Kretës.

19 – 26 mar

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kalamaki

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 105 vlerësime

Tingujt e dallgëve

27 mar – 3 pri

$58 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Paleochora

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 115 vlerësime

Shtëpia e qytetit Paleochora

22 – 29 dhj

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Chania

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 219 vlerësime

Shtëpia e Qytetit Joy Boutique

17 – 24 mar

$149 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Livadia

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 47 vlerësime

Shtëpia Achos

15 – 22 nën

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kerames

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 77 vlerësime

04 Bungalow në Kerames Rethymno Stelios

14 – 21 nën

$89 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marathi

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 17 vlerësime

Casa Marathi Blue Sky

24 – 31 dhj

$116 për natë

Shtëpi me qira në plazh me pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Iraklio

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 143 vlerësime

Pamela's house (private pool and spa)

21 – 28 qer

$291 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Agios Pavlos

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Muar Suite 1

29 sht – 6 tet

$250 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Stalos

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 18 vlerësime

SHTËPI LUKSOZE ME PAMJE TË MREKULLUESHME.

12 – 19 mar

$342 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Chania

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 15 vlerësime

Dafni 's CelarHome!Lounge pool&prk 7 minuta nga Deti

27 gush – 3 sht

$160 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Chania

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 6 vlerësime

Vicky 's Island View

15 – 22 qer

$1 102 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Myrthios

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Vilat e natyrës Myrthios - Elia

9 – 16 tet

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kalives

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 36 vlerësime

Pishinë ekologjike dhe jacuzzi Kalyves në Vilë luksoze

1 – 8 korr

$678 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Bali

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

Villa Nayana - seashore retreat with room service

28 tet – 4 nën

$322 për natë

Destinacione për të eksploruar