Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Santorini

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Santorini

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Superpritës

Banesë në Φοινικιά

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 186 vlerësime

Naftilos Houses - Cavos

24 – 31 tet

$144 për natë
Superpritës

Banesë në Imerovigli

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 129 vlerësime

Shtëpia e autorit në shpellë, pamje mahnitëse e caldera!6pr

26 gush – 2 sht

$578 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Karterádos

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 136 vlerësime

Shtëpi komode "Moonstone w/ 2 dhoma gjumi 1 km nga Qendra

21 – 28 tet

$147 për natë
Superpritës

Banesë në Vourvoulos

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 117 vlerësime

SANTA IRINI 2

17 – 24 gush

$176 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Imerovigli

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 57 vlerësime

Esmi Suites Santorini 1

9 – 16 dhj

$305 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oia

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 69 vlerësime

Pamje e mrekullueshme nga Vila Oia me Jacuzzi në Caldera

3 – 10 pri

$696 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oia

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 49 vlerësime

Ambi, Vila autentike Cikladike Cave | Caldera View

28 nën – 5 dhj

$326 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oía

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 36 vlerësime

Oazi i vilës Oia me pamje nga Caldera

17 – 24 tet

$720 për natë

Shtëpi private me qira

Destinacione për të eksploruar

  1. Airbnb
  2. Greqi
  3. Fira
  4. Santorini
  5. Shtëpi me qira