Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Florence

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Florence

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Florence

Three Rivers Casino and Resortrekomandohet nga 16 vendas
Mo's Restaurantrekomandohet nga 14 vendas
A&W Restaurantrekomandohet nga 3 vendas
Safewayrekomandohet nga 12 vendas
Bridgewater Fish House and Zebra Barrekomandohet nga 21 vendas
Little Brown Hen Caferekomandohet nga 13 vendas

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Florence

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 100

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 90

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 60

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 60

 • Numri total i recensioneve

  6,6 mijë recensione

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Oregon
 4. Lane County
 5. Florence