Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Florence

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Florence

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Newport

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 117 vlerësime

Vilë fshati në Beverly Beach

26 qer – 3 korr

$317 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Newport

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 531 vlerësime

Shëtit në plazh nga një vilë e rehatshme

10 – 17 dhj

$218 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Coos Bay

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 361 vlerësime

Bay Cove Cottage B

3 – 10 jan

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Coos Bay

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 175 vlerësime

Egret Cove Cottage - parajsa e një vëzhguesi të zogjve

19 – 26 mar

$229 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dunes City

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 77 vlerësime

Vilë komode buzë liqenit Shtëpia jonë e pajisur plotësisht po të pret.

16 – 23 dhj

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Mapleton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 23 vlerësime

Vilë buzë ujit me oxhak dhe Dock

28 nën – 5 dhj

$205 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Roseburg

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

Shtëpia e Klubit të Dyfishtë

13 – 20 qer

$124 për natë
Superpritës

Vilë në Depoe Bay

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 7 vlerësime

Cozy beach house-5 minute walk to the beach!

23 – 30 qer

$141 për natë
  1. Airbnb
  2. SHBA
  3. Oregon
  4. Lane County
  5. Florence
  6. Vila fshati me qira