Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Kabina për pushime në Jasper

Gjej dhe prenoto kabina unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për kabinat me qira në Jasper

Kabina me vaskë me hidromasazh me qira

Superpritës

Kabinë në Harrison

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 447 vlerësime

Kabinë Oak Mountain | Pishinë dhe vaskë me ujë të ngrohtë!!

23 – 30 tet

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Harrison

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 238 vlerësime

Kabinë komode në lumin Bufalo me vaskë me hidromasazh!!!

21 – 28 korr

$213 për natë
Superpritës

Kabinë në Newton County

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 103 vlerësime

Kabinë me vaskë me hidromasazh pranë shtigjeve për ecje

10 – 17 shk

$184 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Eureka Springs

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 145 vlerësime

Fshehja, Pushime luksoze

29 mar – 5 pri

$230 për natë
Superpritës

Kabinë në Compton

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 162 vlerësime

Kabina "Fly Away" - Moderne, Serene, dhe e përshtatshme

9 – 16 shk

$285 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Eureka Springs

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 241 vlerësime

Adventure Cabin 2 -King Bed + Private Hot Tub

11 – 18 sht

$152 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Eureka Springs

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 203 vlerësime

Shtëpia e karrocave, strehim i veçantë

7 – 14 shk

$200 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Eureka Springs

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 211 vlerësime

Vilë fshati Redwood me vaskë me ujë të ngrohtë që ndodhet në qendër të qytetit.

8 – 15 gush

$172 për natë

Kabina me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Jasper

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 144 vlerësime

Kabinë Big Oak - Lozhë në majë të malit në Osurks

29 korr – 5 gush

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Sand Gap

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 120 vlerësime

Kabinë me rrënjë lumi

1 – 8 pri

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Deer

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 209 vlerësime

Kabinë resorti në natyrë në Bluff Point

14 – 21 korr

$160 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Kingston

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 106 vlerësime

Kabina "Sunrise Point"

27 maj – 3 qer

$123 për natë
Superpritës

Kabinë në Jasper

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 151 vlerësime

Kabinë fshati, pranë bufaloriverit, shëtitje, kafshë shtëpiake,WIFI

18 – 25 dhj

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Everton

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 301 vlerësime

Kabinë e izoluar në pyll; 26-30 prill e hapur!

13 – 20 tet

$102 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Pettigrew

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 436 vlerësime

Kabinë BufaloHead

22 – 29 dhj

$59 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Saint Joe

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 115 vlerësime

Cozy Couples' Retreat at Buffalo Bender Cabin

10 – 17 tet

$102 për natë

Kabina private me qira

Statistika të shpejta rreth kabinave me qira në Jasper

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Numri total i recensioneve

  610 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $70 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Arkansas
 4. Newton County
 5. Jasper
 6. Kabina me qira