Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Lakeside

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Lakeside

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Lakeside

McKay's Market #14rekomandohet nga 6 vendas
Osprey Point RV Resortrekomandohet nga 3 vendas
Lakeshore Lodgerekomandohet nga 8 vendas
John Dellenback Dunes Trailheadrekomandohet nga 4 vendas
Tenmile Lake County Parkrekomandohet nga 5 vendas
Osprey Point Pub N Pizza and Morerekomandohet nga 5 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Lakeside

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në North Bend

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 104 vlerësime

Saunders Lakefront Retreat 600ft from Dunes

5 – 12 nën

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në North Bend

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 107 vlerësime

Pushime private në pyll afër qytetit/plazhit/dunave

7 – 14 qer

$221 për natë
Superpritës

Banesë në Lakeside

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 123 vlerësime

#StayinMyDrive Lakeside pranë Oregon Dunes

23 – 30 korr

$140 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lakeside

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 84 vlerësime

Kasita në pellgun e rosave: Dune Access

23 – 30 maj

$189 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lakeside

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 49 vlerësime

Lozha Leashore pranë dunave të rërës, liqeneve dhe oqeanit.

25 nën – 2 dhj

$183 për natë
Superpritës

Banesë në Reedsport

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 272 vlerësime

Parajsa tropikale: Pushime bregdetare!

3 – 10 dhj

$82 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lakeside

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 40 vlerësime

Shtëpi + Shtëpi miqsh ~ Dune Access, parkim me dyer ATV

22 – 29 sht

$256 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lakeside

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 57 vlerësime

Tenmile Retreat - E mbrojtur nga era, vaskë me ujë të ngrohtë, parkim

13 – 20 nën

$220 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Lakeside

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 20

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 20

 • Numri total i recensioneve

  1,2 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $70 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Oregon
 4. Coos County
 5. Lakeside