Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Marbella

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Marbella

Shtëpi me pishinë me qira

Superpritës

Banesë në Ronda

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 199 vlerësime

Casita Rural për 2 persona me pishinë

28 tet – 4 nën

$63 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Gaucín

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 108 vlerësime

Casa Jas Jas me pishinë private

24 nën – 1 dhj

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 12 vlerësime

Renovada Villa junto a la playa y Puerto Banús

4 – 11 mar

$819 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 52 vlerësime

Shtëpi qyteti magjepsëse dhe e qetë andaluziane

3 – 10 pri

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Benamahoma

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Sierra de Grazalema - Pamja

13 – 20 sht

$147 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Casares Costa

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 67 vlerësime

Casa Strandblick (Vilë me pamje nga deti)

11 – 18 tet

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

Villa Julie me pishinë private në plazhin San Pedro

16 – 23 pri

$917 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Gaucín

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 38 vlerësime

Kullë magjepsëse në Gaucín me pishinë të bukur

6 – 13 pri

$129 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Casares

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Shtëpia e Dritës

22 – 29 qer

$165 për natë
Superpritës

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 10 vlerësime

Casa Las Palmeras Marbella

22 – 29 dhj

$884 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 10 vlerësime

*NEW* Renovated House, Near Amenities!

5 – 12 nën

$155 për natë
Superpritës

Banesë në Las Lagunas de Mijas

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 69 vlerësime

Livita, Espacio, Në krye të plazhit, Cala de mijas

12 – 19 maj

$313 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 16 vlerësime

Pamje nga deti, pamje e mrekullueshme nga vila Marbella

13 – 20 maj

$245 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Yunquera

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 43 vlerësime

Casita Hansel & Gretel

24 – 31 gush

$77 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në La Cala de Mijas

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 47 vlerësime

Shtëpi buzë plazhit

7 – 14 dhj

$87 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 57 vlerësime

Komod & Modern Dúplex vetëm 3 mn nga Puerto Banús !

12 – 19 tet

$206 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Marbella

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 740

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 380

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 620

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 200

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 650

 • Numri total i recensioneve

  5,7 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Spanjë
 3. Andalusia
 4. Málaga Region
 5. Marbella
 6. Shtëpi me qira