Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në McLaren Vale

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në McLaren Vale

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në McLaren Vale

Woodstock Wine Estaterekomandohet nga 18 vendas
Wirra Wirra Vineyardsrekomandohet nga 25 vendas
The Salopian Innrekomandohet nga 59 vendas
McLaren Vale and Fleurieu Visitor Centrerekomandohet nga 36 vendas
Pizzatecarekomandohet nga 33 vendas
Beach Road Winesrekomandohet nga 9 vendas

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në McLaren Vale

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 140

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 80

 • Numri total i recensioneve

  11 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave