Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në McLaren Vale

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në McLaren Vale

Shtëpi me pishinë me qira

Superpritës

Banesë në Aldinga Beach

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 107 vlerësime

The Landing | Zjarr i rehatshëm prej druri | Banesë buzë plazhit

10 – 17 maj

$294 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Aldinga Beach

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 260 vlerësime

Seatovines Casa Northbeach

16 – 23 korr

$294 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mylor

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 446 vlerësime

Perlë e fshehur nën pisha në kodrat Adelaide

16 – 23 gush

$212 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oakbank

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 257 vlerësime

Oakbank B&B Retreat

5 – 12 pri

$101 për natë
Superpritës

Banesë në Glenelg North

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 113 vlerësime

Shtëpi në Glenelg Beach me pishinë private buzë plazhit

14 – 21 mar

$474 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Hallett Cove

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 107 vlerësime

Perëndimi i diellit mbi Hallett Cove Beach

31 mar – 7 pri

$247 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Semaphore South

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 111 vlerësime

Plazhi dhe pishina Semafor - pushime të përkryera familjare

28 jan – 4 shk

$423 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Glenelg

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 148 vlerësime

Histori e bukur 2 Manor afër plazhit dhe të gjitha

3 – 10 shk

$682 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Forestville

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 153 vlerësime

Një arratisje e qetë në qytet ~ Minusha

7 – 14 nën

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Vale

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 157 vlerësime

Wensleyvale - Central Mclaren Vale

7 – 14 pri

$173 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Flat

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 187 vlerësime

Pushime McLaren Vale - Clements House

20 – 27 korr

$524 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Upper Sturt

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 184 vlerësime

★ Zbulo magjinë në kodrat Adelaide ★

11 – 18 dhj

$364 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Goolwa

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 206 vlerësime

Mariner 's c1866 Little Scotland

16 – 23 nën

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sellicks Beach

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 101 vlerësime

Haven on Herrick - Luxury by the Beach

2 – 9 qer

$450 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Aldinga Beach

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 156 vlerësime

Wurlie Waters Aldinga Beach

7 – 14 nën

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Aldinga Beach

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 136 vlerësime

Ekspozimi jugor | Flenë 2-8

15 – 22 korr

$175 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Vale

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 43 vlerësime

Shtëpi e qetë me 2 dhoma gjumi me parkim në pronë.

16 – 23 korr

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Aldinga Beach

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 36 vlerësime

Shtëpi verore, rërë e argjendtë

6 – 13 maj

$156 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Flat

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 33 vlerësime

Ingoldby Road

3 – 10 korr

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Vale

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 23 vlerësime

Syrah Estate Retreat

27 nën – 4 dhj

$232 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Eden Hills

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 43 vlerësime

'The Flow' 70s Hills Retreat

23 – 28 gush

$65 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Vale

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 15 vlerësime

Croft, McLaren Vale

3 – 8 gush

$224 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Maslin Beach

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 21 vlerësime

Casa Del Frankie. Maslin Beach

8 – 15 gush

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McLaren Vale

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 32 vlerësime

Sultana - Akomodim maksimalist në McLaren Vale

27 tet – 3 nën

$307 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në McLaren Vale

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 60

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 50

 • Numri total i recensioneve

  3,6 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar