Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Newcastle upon Tyne

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Newcastle upon Tyne

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Newcastle upon Tyne

Eldon Squarerekomandohet nga 88 vendas
Arena Utilitarekomandohet nga 19 vendas
Teatri Mbretërorrekomandohet nga 62 vendas
Parku St Jamesrekomandohet nga 53 vendas
Life Science Centrerekomandohet nga 61 vendas
Jesmond Denerekomandohet nga 23 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Newcastle upon Tyne

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Tynemouth

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 190 vlerësime

Vilë fshati komode bregdetare ❤️ në Tynemouth

2 – 9 shk

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Tyne and Wear

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 184 vlerësime

THE PLUMES Heaton afër Freeman, e qetë dhe elegante

19 – 26 nën

$68 për natë
Superpritës

Banesë në Tyne and Wear

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 361 vlerësime

Quirky “Mini house” close to city,self contained

4 – 11 pri

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Newcastle upon Tyne

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 504 vlerësime

Apartament me 2 krevate në South Gorth

19 – 26 pri

$84 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Tyne and Wear

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 258 vlerësime

Banesë boutique

7 – 14 pri

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Tyne and Wear

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 382 vlerësime

Luxury Ouseburn flat with city & river views

18 – 25 sht

$185 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Tynemouth

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 214 vlerësime

Perlë e fshehur në Tynemouth w/private parking!

5 – 12 jan

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Hangar në Stocksfield

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 108 vlerësime

Barn conversion on farm in beautiful countryside

26 sht – 3 tet

$150 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Newcastle upon Tyne

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,4 mijë

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 1,3 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 680

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 260

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 650

 • Numri total i recensioneve

  43 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar