Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Scottish Highlands

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Scottish Highlands

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Scottish Highlands

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Aberfeldy

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 471 vlerësime

Kabinë fshati me sobë druri në Highland glen

1 – 8 pri

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kupolë në Ullapool

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 187 vlerësime

Am Falachan - Shtëpi rrumbullake buzë liqenit

21 – 28 sht

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Fortingall

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 265 vlerësime

Shtëpia e Bufit në Gardeners Cottage (e përshtatshme për qentë)

22 – 29 nën

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vendqëndrim në Highland Council

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 142 vlerësime

Kabinë pranë skelës - një vendndodhje unike

13 – 20 gush

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Highland Council

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 151 vlerësime

Rowanberry bothy Retreat - Në një me natyrën

30 dhj – 6 jan

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Onich

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 417 vlerësime

Kodi i Shtëpisë së Varkave

23 – 30 pri

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kasolle bariu në Balquhidder

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 243 vlerësime

Hogget Hut, vaskë me hidromasazh dhe * kasolle BBQ

30 tet – 6 nën

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Hangar në Strathdon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 111 vlerësime

Couthie Cooshed in the Cairngorms

17 – 24 shk

$147 për natë