Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Ocracoke

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Ocracoke

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Ocracoke

Ocracoke Lighthouserekomandohet nga 37 vendas
SMacNally's Bar & Grillrekomandohet nga 7 vendas
Eduardo's Taco Standrekomandohet nga 6 vendas
Gaffer'srekomandohet nga 53 vendas
Jason's Restaurantrekomandohet nga 5 vendas
Ocracoke Oyster Companyrekomandohet nga 4 vendas

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Ocracoke

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 180

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 60

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 140

 • Numri total i recensioneve

  2,8 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $90 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Karolina e Veriut
 4. Hyde County
 5. Ocracoke