Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Ocracoke

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Ocracoke

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Newport

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 130 vlerësime

Coastal Retreat on Waterway ?w/Hot Tub

29 gush – 5 sht

$536 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Arapahoe

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 52 vlerësime

Romantic Sunrise Waterfront Cottage Oriental NC

24 – 31 maj

$301 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Avon

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 24 vlerësime

Buzë plazhit: Dritë dhe dallgë në majë të dunave

11 – 18 jan

$442 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Waves

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

OBX Pool Beachfront Hot Tub 5Bed Volleyball Arcade

25 gush – 1 sht

$777 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rodanthe

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 14 vlerësime

Pishinë/Ashensor panoramik buzë oqeanit - Pishinë/Ashensor/

9 – 16 dhj

$591 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Atlantic

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 8 vlerësime

Pelikani i vjetër i kripur

21 – 28 sht

$577 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Waves

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

2 dhoma gjumi të reja me 5 krevate | Ecje deri në plazh/pishinë/tenis

7 – 14 shk

$180 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rodanthe

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 19 vlerësime

Shtëpi elegante e përditësuar buzë oqeanit w/ Pishinë dhe vaskë me hidromasazh

23 – 30 dhj

$1 060 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Beaufort

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 176 vlerësime

Vila e kuajve të detit

21 – 28 sht

$94 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Pantego

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 104 vlerësime

Pocosin Ridge - Tërheqje e Kafshëve të Egra

18 – 25 mar

$121 për natë
Superpritës

Banesë në Salvo

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 127 vlerësime

Buzë oqeanit 4 dhoma gjumi Salvo Sand * Vaskë me ujë të ngrohtë

13 – 20 shk

$668 për natë
Superpritës

Banesë në Ocracoke

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 88 vlerësime

Vilë fshati buzë ujit, 2 brigje, perëndime të mrekullueshme dielli!

24 – 31 gush

$259 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocracoke

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Tërheqje private, e pacenuar në ishull. Lumpys Cottage

20 – 27 jan

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocracoke

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

*Two Fish* Cozy Island Cottage

31 mar – 7 pri

$237 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Hatteras

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 98 vlerësime

"Hatteras Heartbeat" në Hatteras Village OBX

15 – 22 nën

$121 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocracoke

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 33 vlerësime

“Rendezvous” Një shtëpi 4BR e gjerë, e rinovuar rishtas

2 – 9 dhj

$291 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Pantego

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 87 vlerësime

Shtëpi me 3 dhoma gjumi pranë refugjatëve me kafshë të egra NC

14 – 21 shk

$106 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oriental

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 25 vlerësime

Waterfront*Private Dock*Pet-Friendly*Kayaks

1 – 8 shk

$195 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Buxton

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 42 vlerësime

Gjendja pozitive OBX - PAMJET, pjesa e përparme e zërit,ashensori

16 – 23 dhj

$476 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Beaufort

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 24 vlerësime

Sunsets and Siestas - Creek View Coastal Cottage

15 – 22 jan

$165 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rodanthe

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 17 vlerësime

ERËRAT E DREJTA të Rodanthe-Walk në Pier+Dogs Mirë se vini!

14 – 21 nën

$237 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rodanthe

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Shtëpi E RE buzë zërit 360 Pamje nga uji Plazh privat

13 – 20 tet

$523 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Avon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 52 vlerësime

PAMJE të mahnitshme! Front i zërit, kajakë, dërrasa lopate

13 – 20 tet

$461 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Frisco

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 24 vlerësime

Shtëpi moderne ~ Minuta nga plazhi | Pamje nga perëndimi i diellit

23 – 30 tet

$218 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Ocracoke

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 120

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 110

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 100

 • Numri total i recensioneve

  1,1 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $130 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Karolina e Veriut
 4. Hyde County
 5. Ocracoke
 6. Shtëpi me qira