Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në Santa Fe

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në Santa Fe

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në Santa Fe

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 150

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 80

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 50

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 40

 • Numri total i recensioneve

  12 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Nju Meksiko
 4. Santa Fe County
 5. Santa Fe
 6. Apartamente me qira