Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente kondominiale për pushime në Santa Fe

Gjej dhe prenoto apartamente kondominiale unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente kondominiale me qira në Santa Fe

Apartamente kondominiale javore me qira

Superpritës

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 111 vlerësime

Buxheti i bukur Santa Fe 2BR- 3mi deri në Plaza-gated

20 – 27 korr

$173 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 55 vlerësime

Kulla - Një arratisje me pamje nga mali

18 – 25 sht

$150 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 69 vlerësime

Apartament kondominial magjepsës në qendër të Santa Fe

16 – 23 pri

$183 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 46 vlerësime

Hygge Hacienda - sunny condo w views near downtown

21 – 28 qer

$186 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 39 vlerësime

1ST Floor Condo: 10 m walk to Plaza, Casa de Rose

22 – 29 maj

$222 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 44 vlerësime

E RE! Sunny dhe Spacious Townhouse Afër Plaza

14 – 21 jan

$251 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 40 vlerësime

1 BR condo in Santa Fe

3 – 10 dhj

$244 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 39 vlerësime

Lincoln 502: Vetëm 1 Bllok në The PLAZA! Luxuri

4 – 11 qer

$550 për natë

Apartamente kondominiale me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 159 vlerësime

Pushime Santa Fe! Vetëm 1.2 milje nga sheshi

18 – 25 gush

$222 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 118 vlerësime

Bonito Cielo Grande

25 gush – 1 sht

$228 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 8 vlerësime

Apartament 1 BR - zemra e Santa Fe

4 – 9 nën

$115 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Albuquerque

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 85 vlerësime

Suita me diell

25 mar – 1 pri

$77 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Albuquerque

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 39 vlerësime

Comanche Comfort- 2 dhoma gjumi- Vendndodhje e shkëlqyer

28 sht – 5 tet

$109 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 80 vlerësime

Qëndrim magjik në Santa Fe, minuta nga sheshi i qytetit

13 – 20 tet

$260 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 89 vlerësime

CasitaBella rustike bashkëkohore

13 – 20 dhj

$328 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Walk to the Plaza, Stunning Views

16 – 23 gush

$435 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve kondominiale me qira në Santa Fe

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 240

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 100

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 150

 • Numri total i recensioneve

  10 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar