Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Scottsdale

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Scottsdale

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Scottsdale

Scottsdale Fashion Squarerekomandohet nga 761 vendas
Kopshti Zoologjik Phoenixrekomandohet nga 864 vendas
Old Town Scottsdalerekomandohet nga 1378 vendas
Papago Parkrekomandohet nga 543 vendas
Desert Botanical Gardenrekomandohet nga 1231 vendas
Kazino Arizonarekomandohet nga 109 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Scottsdale

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 126 vlerësime

Vilë fshati në shkretëtirë

17 – 24 sht

$80 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Phoenix

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 115 vlerësime

Shtëpi miqsh dhe pishinë M&M Phoenix Standalone

11 – 18 qer

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 192 vlerësime

Afër çdo gjëje në Qytetin e Vjetër

13 – 20 maj

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 115 vlerësime

KASITA PRIVATE ME KREVAT DOPIO "KING"

11 – 18 qer

$109 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 351 vlerësime

New DT Scottsdale shtëpi në tendencë me oborr të mahnitshëm

10 – 17 korr

$115 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 155 vlerësime

Apartament kondominial magjepsës dhe i qetë në zemër të Scottsdale!

8 – 15 dhj

$94 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 153 vlerësime

Rooftop Pool Retreat | Mins to TPC Golf & Kierland

13 – 20 gush

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Scottsdale

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 149 vlerësime

Krevat perfekt me 2 krevate - Zemra e Scottsdale

10 – 17 korr

$105 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Scottsdale

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 8,8 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 5,4 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 7,7 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 3 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 6,6 mijë

 • Numri total i recensioneve

  241 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Arizonë
 4. Maricopa County
 5. Scottsdale