Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh buzë plazhit në St. Augustine

Gjej dhe prenoto banesa unike buzë plazhit në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të pëlqyera për ambientet buzë plazhit në St. Augustine

Banesa me qira buzë plazhit me pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 5 nga 5, 201 vlerësime

Galeria e Oqeanit: 2 pishina/shërbimet e resortit

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Saint Augustine

Vlerësimi mesatar 4,78 nga 5, 210 vlerësime

Sand&Surf-Direct Oceanfront-Great Summer Deals Now

Superpritës

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 142 vlerësime

Peerless on the Pier

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 168 vlerësime

E përditësuar dhe e pastër, hyrje private në plazh kondominial

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Saint Augustine

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 104 vlerësime

Apartament kondominial me çmim ekonomik dhe me pamje nga oqeani! Hapat nga pishina!

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 272 vlerësime

Përvoja përfundimtare e jetesës intracoastale në Florida🌴

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Saint Augustine Beach

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 163 vlerësime

★Shkallët e katit përdhes për në plazh dhe pishinë★

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 134 vlerësime

Newly updated, premier condo, heated pool, tennis

Statistika të shpejta rreth banesave buzë plazhit, me qira në St. Augustine

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 80

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 70

 • Numri total i recensioneve

  5,1 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $110 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar