Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente kondominiale për pushime në St. Augustine

Gjej dhe prenoto apartamente kondominiale unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente kondominiale me qira në St. Augustine

Apartamente kondominiale javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Saint Augustine Beach

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 296 vlerësime

Apartament kondominial në anë të plazhit

1 – 8 jan

$159 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine Beach

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 146 vlerësime

St Augustine Beach Condo me qasje private në plazh

14 – 21 maj

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 115 vlerësime

Rapsodia bohemiane! Në mes të GJITHÇKAJE!

21 – 28 nën

$162 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 122 vlerësime

The Octopus Sanctuary

15 – 22 qer

$142 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 111 vlerësime

Apartament kondominial komod në plazh: Fjetje 5, Afër plazhit

4 – 11 pri

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 148 vlerësime

Kondo përballë oqeanit vetëm hapa për në plazh.

23 – 30 tet

$205 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Palm Coast

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 167 vlerësime

Arratisje romantike në fshatin evropian

3 – 10 gush

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 147 vlerësime

Pas Dune Delight, PËRBALLË PLAZHIT w/Fishing Pier

15 – 22 gush

$209 për natë

Apartamente kondominiale me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 112 vlerësime

Shtëpi mbi pemë Pallati Gypsy buzë oqeanit

15 – 22 shk

$535 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Saint Augustine Beach

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 168 vlerësime

Beach Retreat! beach items! Pup friendly!

19 – 26 gush

$177 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 122 vlerësime

Ocean Views! 4 decks Beachside of A1A. Pool!

27 sht – 4 tet

$347 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 224 vlerësime

~Vaskë me hidromasazh~2 krevate King ~3 Dhoma gjumi~Ecni në plazh

9 – 16 jan

$298 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 123 vlerësime

Apartament kondominial i mrekullueshëm 3/3 në komunitetin luksoz të golfit,StAug

5 – 12 pri

$198 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Palm Coast

Vlerësimi mesatar 4,76 nga 5, 102 vlerësime

Luxury Condo at the Beach

27 tet – 3 nën

$192 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 109 vlerësime

E mrekullueshme 3/2.5 - Zemra e plazhit të Shën Agustinit

26 gush – 2 sht

$289 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 5 vlerësime

Fido Friendly, Sun n Fun, Walk to DT, Free Parking

10 – 17 nën

$118 për natë

Apartamente kondominale me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 171 vlerësime

Ana e bukur e oqeanit 2/2 .5 Kondo me pishinë

12 – 19 sht

$232 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Saint Augustine

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 156 vlerësime

Thesari / Kati përdhes i Anastasias/ 2BR2BA

10 – 17 gush

$163 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 157 vlerësime

Oceanfront Condo | Pishinë me ngrohje + Ballkon privat!

9 – 16 dhj

$219 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 103 vlerësime

Windjammer 208, Oceanfront and Riverview

9 – 16 sht

$278 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 47 vlerësime

Dielli dhe deti| Pishinë me ngrohje!

13 – 20 pri

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 46 vlerësime

Gjelbërimi i Qetë

5 – 12 jan

$108 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 9 vlerësime

Pelican SeaPod - Ecni në plazh!

1 – 8 maj

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Augustine

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 15 vlerësime

Crescent Beach St Augustine Condo

18 – 25 sht

$143 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve kondominiale me qira në St. Augustine

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 160

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 120

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 130

 • Numri total i recensioneve

  6,5 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $80 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar