Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Staithes

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Staithes

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Staithes

Cod and Lobsterrekomandohet nga 9 vendas
Captain Cook Innrekomandohet nga 4 vendas
Excelsior Fisheriesrekomandohet nga 3 vendas
Dotty's Vintage Tearoomrekomandohet nga 10 vendas
Captain Cook & Staithes Heritage Centrerekomandohet nga 3 vendas
Betsy and Borekomandohet nga 7 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Staithes

Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Whitby

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 471 vlerësime

Pamje të pabesueshme, Vendndodhja Qendrore, Whitby

6 – 13 pri

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Saltburn-by-the-Sea

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 264 vlerësime

Një shtëpi pushimi me dhoma gjumi në një fermë bulmeti.

17 – 24 tet

$90 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Runswick Bay

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 192 vlerësime

Peisazh deti, një bolthole ideale bregdetare

4 – 11 nën

$186 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Staithes

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 78 vlerësime

Kripë me ujë të kripur - vilë e bukur dhe komode peshkatarësh

13 – 20 shk

$152 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Staithes

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 41 vlerësime

Beautifully Renovated Cottage next to Beach

9 – 16 jan

$162 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Staithes

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 17 vlerësime

The Boiling House, Beckside

14 – 21 jan

$165 për natë
Superpritës

Vilë në Staithes

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 42 vlerësime

Vilë fshati në kodër - e përsosur për beqarë dhe çifte

7 – 14 qer

$116 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Chalet në Staithes

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 78 vlerësime

Qëndrime në Woodland Lodge në Cleveland Way

19 – 26 jan

$94 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Staithes

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 140

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 40

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 100

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 100

 • Numri total i recensioneve

  5,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave