Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Glasgow

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Glasgow

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Gartmore

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 104 vlerësime

Pishina dhe vaska me ujë të ngrohtë

6 – 13 dhj

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Airdrie

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 227 vlerësime

Honeysuckle - paqësore skoceze cottages & nxehtë vaskë

29 tet – 5 nën

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dunblane

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 169 vlerësime

Vilë rurale me 4 dhoma gjumi me vaskë të nxehtë dhe sauna

5 – 12 dhj

$347 për natë
Superpritës

Vilë në Largs

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 122 vlerësime

Vilë fshati me pamje nga ishulli

13 – 20 maj

$326 për natë
Superpritës

Vilë në Luss

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 106 vlerësime

Fshih vilën, vatër druri, sauna dhe vaskë me hidromasazh

16 – 23 dhj

$380 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Houston

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 18 vlerësime

Luxury village cottage; outdoor tub; country views

25 tet – 1 nën

$195 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dundonald

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 50 vlerësime

Vilë fshati në kopsht frutor

9 – 16 maj

$224 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Stirling

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 44 vlerësime

The Bothy @ Balvalachlan

20 – 27 gush

$259 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Bridge of Weir

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 245 vlerësime

Vilë fshati në Bridge - vilë rurale pranë fshatit

4 – 11 tet

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Inverclyde

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 202 vlerësime

Vila Wee pranë tragetit

14 – 21 tet

$143 për natë
Superpritës

Vilë në West Calder

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 120 vlerësime

Vilë fshati, kodër dhe pamje nga liqeni nr. Edinburg

25 shk – 4 mar

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Balfron

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 127 vlerësime

Fabulous Farmhouse, Killearn, pranë Loch Lomond

19 – 26 shk

$155 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Port of Menteith

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 131 vlerësime

Kestrel Cottage me pamje mahnitëse

10 – 17 qer

$182 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Kirn

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 145 vlerësime

Vilë fshati Yewtree - 'Shtëpia e Artit' dhe Kopshti

25 shk – 4 mar

$117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Argyll and Bute

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 177 vlerësime

Vilë fshati Woodend - Kështjella Carrick, Lochgoilhead

18 – 25 pri

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në North Lanarkshire

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 283 vlerësime

Vilë me çarçafë - banesë komode në katin përdhes

3 – 10 sht

$102 për natë

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Millport, Island of Cumbrae

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 218 vlerësime

Millport mahnitëse vilë komode me pamje nga deti dhe tarracë

16 – 23 gush

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Lanark

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 135 vlerësime

Dovecot Dubs vilë e shkëputur është në qytetin Lanark

27 qer – 4 korr

$121 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Bridge of Allan

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 237 vlerësime

Bellmoir Cottage B&B

$131 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Galston

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 274 vlerësime

Vilë fshati me 3 dhoma gjumi. Ayrshire

26 shk – 5 mar

$185 për natë
Superpritës

Vilë në Kippen

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 119 vlerësime

Pamje nga çdo dritare

27 korr – 3 gush

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Gartocharn

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 266 vlerësime

The Loch Lomond Por ‘n’ Ben

16 – 23 mar

$187 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Deanston

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 103 vlerësime

The Old Deanston Workers Cottage

11 – 18 dhj

$167 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dollar

Vlerësimi mesatar 4,78 nga 5, 127 vlerësime

Vilë fshati e bukur e listuar

9 – 16 tet

$156 për natë

Destinacione për të eksploruar