Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në Manchester

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shtëpi pushimesh me qira për çdo stil

Merr aq hapësirë sa të jetë e përshtatshme për ty.

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në Manchester

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në Manchester

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 2,3 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 990

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 300

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 870

 • Numri total i recensioneve

  60 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar