Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Manchester

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Manchester

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Lower Stretton

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 157 vlerësime

Vilë fshati e listuar, vaskë me ujë të ngrohtë dhe fushë tenisi

7 – 14 dhj

$199 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në High Peak

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 416 vlerësime

Hangar i shndërruar në VASKË me hidromasazh

26 sht – 3 tet

$262 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Stockport

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 109 vlerësime

Vilë fshati rurale me spa dhe trajtime bukurie

17 – 24 qer

$189 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Derbyshire

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 82 vlerësime

Peak District - shtëpizë Howard Park. Vaskë me hidromasazh.

13 – 20 sht

$236 për natë
Superpritës

Vilë në Barkisland

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 60 vlerësime

Bank View next to the Fleece Countryside Inn

26 nën – 3 dhj

$256 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Greater Manchester

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 11 vlerësime

The Stables

27 nën – 4 dhj

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Buxton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 57 vlerësime

Gadley Cottage - UK31490

17 – 24 jan

$150 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Fairfield

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 66 vlerësime

Dryfesdale House

18 – 25 mar

$316 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Saltersford

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 215 vlerësime

Tërheqje e izoluar dhe e qetë në distriktin Peak

14 – 21 sht

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Marsden

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 123 vlerësime

Kuti çokollate magjepsëse në vilë buzë lumit

21 – 28 jan

$157 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Buxton

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 118 vlerësime

No3 Brocklehurst Cottage, in the centre of Buxton

3 – 10 tet

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cheshire East

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 141 vlerësime

Hani i Platinit - Shëtitje. cikël. relaksohu.

18 – 25 qer

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Uppermill

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 133 vlerësime

Tenxhere dhe tiganë, Saddleworth, Uppermill

3 – 10 pri

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Saddleworth

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 106 vlerësime

Fermë këmbësh të pjerrëta

16 – 23 nën

$142 për natë
Superpritës

Vilë në Delph

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 146 vlerësime

Stoneswood Cottage & Garden, Delph, Saddleworth

15 – 22 sht

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cheshire East

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 159 vlerësime

Vilë fshati NorthView, pamje të mrekullueshme + Parkim

8 – 15 qer

$184 për natë

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Knutsford

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 163 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse - E gjithë shtëpia e trajnimit në Oakfield

12 – 19 korr

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Whaley Bridge

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 227 vlerësime

Vilë fshati Eden - vilë e rehatshme me vetë-shërbim

22 – 29 nën

$117 për natë
Superpritës

Vilë në Warrington

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 137 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse Cheshire në Lymm Village

1 – 8 maj

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Tottington

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 196 vlerësime

Vilë fshati - 4 Lane Ends

3 – 10 mar

$146 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Derbyshire

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 118 vlerësime

Vila "Bakehouse" në Buxton

16 – 23 shk

$117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cheshire

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 176 vlerësime

Vilë fshati rustike me kopsht privat

18 – 25 tet

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Padfield

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 131 vlerësime

Lavender Bee Cottage. Vendndodhje dhe perspektiva të shkëlqyera.

6 – 13 sht

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Diggle

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 114 vlerësime

Nell's Cottage Diggle, Saddleworth on Rural Farm

28 tet – 4 nën

$121 për natë

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në Manchester

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Atraksione lokale

  "Old Trafford", "Etihad Stadium" dhe "Heaton Park"

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Numri total i recensioneve

  720 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $40 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar