Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Mijas

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Mijas

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Mijas

Plaza de Toros në Mijasrekomandohet nga 8 vendas
Aroma Café & Secret Garden - Mijas Pueblorekomandohet nga 12 vendas
Restaurante La Alcazaba de Mijasrekomandohet nga 13 vendas
Mayan Monkey Mijasrekomandohet nga 11 vendas
Ermita de la Virgen de la Penarekomandohet nga 14 vendas
Restaurante Pampa Tablas y Tapasrekomandohet nga 9 vendas

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Mijas

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 40

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 30

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 20

 • Numri total i recensioneve

  770 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Spanjë
 3. Andalusia
 4. Málaga Region
 5. Mijas