Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në Mijas

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në Mijas

Apartamente për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Fuengirola

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 114 vlerësime

Apartament : Antonio Playa

6 – 13 jan

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas Costa

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 284 vlerësime

Apartament Wonderfull me pamje nga deti

26 dhj – 2 jan

$74 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Fuengirola

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 102 vlerësime

Amazing View

21 – 28 jan

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Málaga

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 576 vlerësime

PIKË VËSHTRIMI PIKASO/ PRANË DETIT

20 – 27 shk

$112 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 192 vlerësime

Apartament i bukur në Benalmadena Pool&Parking

12 – 19 tet

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Torremolinos

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 120 vlerësime

Sea front studio with spacious balcony Santa Clara

28 sht – 5 tet

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Málaga

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 201 vlerësime

HAPËSIRË E BOLLSHME ME 2 DHOMA GJUMI MALAGA SOHO

2 – 9 pri

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 150 vlerësime

Kondo buzë plazhit në Marbella Center me dy pishina dhe parkim

20 – 27 pri

$367 për natë

Apartamente private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 43 vlerësime

Në frontin e detit, Marbella

8 – 15 dhj

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,78 nga 5, 69 vlerësime

Fshati Mijas, Costa del Sol

12 – 19 korr

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 75 vlerësime

4br Andaluziane nën çati me pishinë dhe pamje spektakolare

11 – 18 jan

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 54 vlerësime

Precioso apartamento con piscina infinita vistas

13 – 20 mar

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 30 vlerësime

Mijas Pueblo apartment - sea views, pool & garage

8 – 15 mar

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Fuengirola

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 30 vlerësime

Apartament buzë plazhit. Pamje të mrekullueshme

30 nën – 7 dhj

$102 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mijas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 45 vlerësime

The Sand studio for nature lovers and rest seekers

15 – 22 jan

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 39 vlerësime

Penthouse buzë plazhit, Jacuzzi me ngrohje, BBQ, Biçikleta.

19 – 26 mar

$173 për natë

Apartamente me qira me vaskë me hidromasazh

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 167 vlerësime

Apartament luksoz Señorio de Marbella

25 jan – 1 shk

$179 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 139 vlerësime

BluBenalmadena: Apartament romantik me qira në plazh

11 – 18 tet

$92 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena costa

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 171 vlerësime

Amazing Duplex Penthouse me tarracë dhe pamje nga deti

23 – 30 maj

$222 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Marbella

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 122 vlerësime

BUZË PLAZHIT TË QYTETIT MARBELLA ME PAMJE NGA DETI

20 – 27 dhj

$242 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Málaga

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 199 vlerësime

2B. Pentar madhështor dupleks me tarracë dhe shpajz.

15 – 22 mar

$192 për natë
Superpritës

Apartament në Málaga

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 197 vlerësime

Duplex me tarracë në qendër

25 nën – 2 dhj

$152 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 148 vlerësime

Apartament fantastik /Apartament i mahnitshëm

26 nën – 3 dhj

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Málaga

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 145 vlerësime

Apartament luksoz 130 m2 - 3 dhoma gjumi të bollshme

26 gush – 2 sht

$349 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në Mijas

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 10

 • Numri total i recensioneve

  340 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Spanjë
 3. Andalusia
 4. Málaga Region
 5. Mijas
 6. Apartamente me qira