Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në New Braunfels

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në New Braunfels

Apartamente për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në San Antonio

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 178 vlerësime

Krevate dopio "king" me wifi të shpejtë e të bollshëm!

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në King William

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 113 vlerësime

Apartament komod me 1 dhomë gjumi pranë qendrës së qytetit SA

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Downtown San Antonio

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 140 vlerësime

River Walk Courthouse Apartament

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Tobin Hill

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 317 vlerësime

Krevat dopio "king" i rehatshëm, ecje për në San Antonio Riverwalk

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në King William

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 162 vlerësime

Pamje nga pishina | Apartament i rehatshëm në Juglindje -n Riverwalk

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në King William

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 264 vlerësime

Apartament komod dhe privat pranë DownTown 1BR/1BA

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Monte Vista

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 384 vlerësime

Apartament ★ privat ★ historik★ 5 minuta në DT ★

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në San Antonio

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 199 vlerësime

Apartament pranë Ft Sam | Pearl | Riverwalk | Frost Center

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në New Braunfels

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 100

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 70

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 50

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 70

 • Numri total i recensioneve

  1,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Teksas
 4. Comal County
 5. New Braunfels
 6. Apartamente me qira