Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në New Braunfels

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në New Braunfels

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Canyon Lake

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 119 vlerësime

Secluded Backyard By Lake, River &Whitewater Amp

4 – 11 qer

$251 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Canyon Lake

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 156 vlerësime

Gruenehaus Glam_break} Hottub % {bold2.5 milje nga Whitewater

15 – 22 korr

$320 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Wimberley

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 399 vlerësime

Pecan Star (në lumin Blanco)

2 – 9 gush

$251 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Wimberley

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 561 vlerësime

Vilë fshati e rehatshme në Ramsay/Hyrje në lumë/tuba /vaskë me hidromasazh

7 – 14 sht

$217 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Canyon Lake

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 117 vlerësime

Mini Lake View | Krevat dopio "king" | Vilë me pamje nga deti

17 – 24 gush

$337 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në New Braunfels

Vlerësimi mesatar 4,78 nga 5, 23 vlerësime

Vilë fshati me një dhomë gjumi në Teksas Hill w/ Loft

29 jan – 5 shk

$131 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Canyon Lake

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 54 vlerësime

Vilë joshëse në pyll me pamje nga liqeni

1 – 8 korr

$241 për natë
Superpritës

Vilë në New Braunfels

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 4 vlerësime

*NEW*River Rd Unit 15-1BR Cottage-Pool/Pickleball

11 – 18 jan

$249 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në San Marcos

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 166 vlerësime

The Lookout - A Hill Country Cottage

19 – 26 sht

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Wimberley

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 158 vlerësime

Shtëpi e lumtur në Blanco Rapids Ranch

7 – 14 sht

$222 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në San Marcos

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 345 vlerësime

Wimberley Farm Cottage, Lavender.

23 – 30 qer

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në New Braunfels

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 136 vlerësime

Bungalow i Brodie në Liqenin Dunlap

18 – 25 gush

$293 për natë
Superpritës

Vilë në Wimberley

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 243 vlerësime

La Petite Syrah River Access

8 – 15 tet

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 351 vlerësime

The Ranch@Fredericksburg -Magnolia Cottage 1BD/1BA

12 – 19 maj

$181 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në San Antonio

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 205 vlerësime

San Antonio RIverwalk, Fiesta Texas, The Alamo

15 – 22 korr

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dripping Springs

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 229 vlerësime

Pushime në Star House Hill Country! Çlodhje, Pamje

16 – 23 qer

$150 për natë

Vila fshati private me qira

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në New Braunfels

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 30

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 10

 • Numri total i recensioneve

  2,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $80 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Teksas
 4. Comal County
 5. New Braunfels
 6. Vila fshati me qira