Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Santa Barbara

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Santa Barbara

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Santa Barbara

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 920

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 550

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 100

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 310

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 690

 • Numri total i recensioneve

  33 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Kaliforni
 4. Santa Barbara County
 5. Santa Barbara
 6. Shtëpi me qira