Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh të përshtatshme për fëmijë në Santa Barbara

Gjej dhe prenoto banesa unike të përshtatshme për kafshë shtëpiake në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për banesa të përshtatshme për kafshë shtëpiake në Santa Barbara

Shtëpi me qira të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 532 vlerësime

Studio e mrekullueshme Riviera me PAMJE

23 – 30 mar

$282 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 142 vlerësime

Shtëpi komode pranë qytetit të poshtëm

13 – 20 tet

$271 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 247 vlerësime

Shtëpi moderne plazhi me spa dhe sauna

24 sht – 1 tet

$1 051 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Montecito

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 160 vlerësime

Magnificent Montecito with Jacuzzi

29 sht – 6 tet

$726 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 299 vlerësime

Bohemian Art House Santa Barbara. 500+ Reviews.

14 – 21 jan

$714 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 154 vlerësime

Shtëpi dhe pritës ME 5 YJE ~ Plazhe në qendër të Marinës dhe Parkut

19 – 26 jan

$599 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 159 vlerësime

Santa Barbara Beach Home | Spa, Mbyllur në oborrin e madh

11 – 18 pri

$789 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lompoc

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 240 vlerësime

Shtëpi e mrekullueshme me log në fermën e punës + fermën

5 – 12 shk

$789 për natë

Banesa me qira me pishinë, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Superpritës

Banesë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 443 vlerësime

Magic Retreat Home në 11 Acre Nature Preserve

16 – 23 gush

$454 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Santa Ynez

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 303 vlerësime

e re - Shtëpia e miqve në Wine Country në fermën e kuajve - e re

3 – 10 tet

$283 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Simi Valley

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 104 vlerësime

Adorable- Entire Guest House with Pool & Hot Tub!

14 – 21 sht

$196 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Santa Ynez

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 376 vlerësime

Apartament i përkryer lofti në një fermë të rrethuar

13 – 20 tet

$233 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Santa Ynez

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 202 vlerësime

Ferma magjike malore me PISHINË

7 – 14 gush

$381 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Santa Paula

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 189 vlerësime

Pushime në kodër me pishinë

27 qer – 4 korr

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Thousand Oaks

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 135 vlerësime

Perlë arkitektonike/ Eichler /Pishinë/Jacuzzi/Private

15 – 22 mar

$781 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ojai

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 165 vlerësime

Casa A 'road mahnitëse Ojai Bungalow w/ pishinë dhe perëndim dielli

3 – 10 pri

$904 për natë

Banesa private me qira, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Oxnard

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 510 vlerësime

Pushime të përshtatshme në Qarkun e bukur Ventura

29 mar – 5 pri

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Montecito

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 240 vlerësime

Walkable, me stil, komod - Loft plazhi!

17 – 24 maj

$326 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Montecito

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 596 vlerësime

Petite Retreat; Studio Artistike

8 – 15 gush

$290 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Ventura

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 578 vlerësime

Casa al Mare Private Cottage

30 qer – 7 korr

$159 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Buellton

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 353 vlerësime

Vilë fshati për verë

24 – 31 gush

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Santa Barbara

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 353 vlerësime

La Petite Maison Blanche. Pushim i përkryer dhe i rehatshëm!

25 dhj – 1 jan

$361 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Summerland

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 179 vlerësime

Garden Cottage - Walk to Beach and Hiking Trails

26 gush – 2 sht

$438 për natë
Superpritës

Shtëpi miqsh në Ojai

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 282 vlerësime

“Ojai Moments”

9 – 16 mar

$109 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira që janë të përshtatshme për kafshë familjare në Santa Barbara

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 540

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 530

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 360

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 50

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 340

 • Numri total i recensioneve

  28 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar