Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në St Andrews

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në St Andrews

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në St Monans

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 122 vlerësime

Seacoast House St.Monans,Fife Licence FI 00309 F

2 – 9 nën

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 103 vlerësime

Vendi Gibson - 15 sekonda deri te Kursi i Vjetër | Parkimi

26 nën – 3 dhj

$450 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Leslie

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 118 vlerësime

Pushime viktoriane brenda një prone private

18 – 25 jan

$734 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Auchtermuchty

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 118 vlerësime

Auchtermuchty Holiday Let.

13 – 20 shk

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wester Balgedie

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 135 vlerësime

Vilë fshati Ashtree

9 – 16 dhj

$170 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Dairsie

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 100 vlerësime

Shtëpia St Leonards pranë St Andrews

20 – 27 mar

$804 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Auchtermuchty

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 163 vlerësime

Howff, qentë mikpritës dhe shërbëtorët e tyre 😁

2 – 9 tet

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Perth and Kinross

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 247 vlerësime

Pushime në Riverview

20 – 27 gush

$246 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Strathkinness

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 89 vlerësime

Fossil Cottage , Strathkinness pranë St Andrews

12 – 19 maj

$201 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 8 vlerësime

Central modern home with spectacular views

13 – 20 tet

$280 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 69 vlerësime

Links Captains House St Andrews

31 maj – 7 qer

$455 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wellbank

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 52 vlerësime

Tranquility in the woods.

14 – 21 tet

$175 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në St Andrews

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 37 vlerësime

*Newly Renovated * Parking * Garden * WIFI * Golf*

12 – 19 maj

$681 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 70 vlerësime

'Pushime mahnitëse' Retreat 'me faktorin mahnitës!

20 – 27 tet

$211 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

Lux Apart: Exclusive Private Rd 2 mins Old Course

25 jan – 1 shk

$898 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fife

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 83 vlerësime

Denbrae Cottage West nga St Andrews

21 – 28 tet

$553 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në St Andrews

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 170

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 60

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 140

 • Numri total i recensioneve

  4,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Skoci
 4. Fife
 5. St Andrews
 6. Shtëpi me qira