Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente pushimesh në Whitby

Gjej dhe prenoto apartamente unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente me qira në Whitby

Apartamente për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Staithes

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 149 vlerësime

Shkolla e së dielës - e rehatshme dhe e gjerë në një ndërtesë ikonike

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Whitby

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 116 vlerësime

Apartament karakteristik “The Look Out”. ♥️♥️♥️♥️♥️

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në Heworth

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 508 vlerësime

Shëtit në qendrën historike të qytetit nga apartamenti i rinovuar

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në City Centre

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 431 vlerësime

Apartament luksoz buzë lumit me 1 dhomë gjumi, parkim falas

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 128 vlerësime

Spacious 2-bedroom flat with patio in Scarborough

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në City Centre

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 184 vlerësime

Bishopthorpe Road apartment

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në City Centre

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 526 vlerësime

Apartament fabrike i shndërruar në zemër të Nju Jorkut

Zgjedhja e vizitorëve

Njësi me qira në City Centre

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 340 vlerësime

Boutique York City Centre Studio with free parking

Statistika të shpejta rreth apartamenteve me qira në Whitby

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 250

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 240

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 120

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 80

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 160

 • Numri total i recensioneve

  8,9 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar