Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Whitby

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Whitby

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Newbridge

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 119 vlerësime

3 Zgjedhje e vilave hekurudhore, vaskë me ujë të ngrohtë, kafshë shtëpiake të gjithado të ishin

11 – 18 nën

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Broxa

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 106 vlerësime

Pamja Broxa - Shtëpizë luksoze - Bregu i Nju Jorkut

13 – 20 dhj

$361 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në East Riding of Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 175 vlerësime

Vilë fshati me pamje nga deti me vaskë me hidromasazh në Bregun e Nju Jorkut

5 – 12 tet

$164 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 158 vlerësime

Larch Cottage (e përshtatshme për qentë) me vaskë me ujë të ngrohtë

1 – 8 mar

$144 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Reighton

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 120 vlerësime

L'aal Cottage Reighton Filey Coast Hot tub

9 – 16 mar

$185 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Fylingthorpe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 355 vlerësime

Vilë fshati Hazel me dy kate dhe Moorland

23 – 30 dhj

$216 për natë
Superpritës

Vilë në Malton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 169 vlerësime

Pushimi në Ham dhe Djathi

1 – 8 korr

$163 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Loftus

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 189 vlerësime

Vilë fshati me trëndafila, pranë Staithes

14 – 21 dhj

$203 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Robin Hood's Bay

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 138 vlerësime

Hilda Cottage, në fund të Robin Hoods Bay!

28 shk – 7 mar

$175 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Castleton

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 156 vlerësime

Vilë e gëzuar dhe e çuditshme e shekullit të 18-të

29 mar – 5 pri

$122 për natë
Superpritës

Vilë në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 265 vlerësime

Abbey View,fjetje4, në zemër të Whitby

27 mar – 3 pri

$162 për natë
Superpritës

Vilë në Robin Hoods Bay

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 119 vlerësime

Vilë fshati e rehatshme me 2 krevate buzë detit, Robin Hoods Bay Whitby

23 – 30 qer

$210 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Skinningrove

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 134 vlerësime

Griff Cottage, vilë luksoze pushimi Skinningrove

17 – 24 jan

$140 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Sleights

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 107 vlerësime

Vilë fshati Lowdale - vilë e rehatshme në vendndodhjen rurale

13 – 20 sht

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Guisborough

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 144 vlerësime

Vilë e rehatshme me 1 dhomë gjumi, me dru të brendshëm

2 – 9 sht

$106 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Danby

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 413 vlerësime

Vilë ferme me pamje mahnitëse.

23 – 30 gush

$173 për natë

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Egton Bridge

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 193 vlerësime

Ura e Mbajtësve të Vilës Egton

30 jan – 6 shk

$118 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Robin Hood's Bay

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 106 vlerësime

Shtëpia Burton - në murin detar në Robin Hood 's Bay

25 nën – 2 dhj

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Saltburn-by-the-Sea

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 264 vlerësime

Një shtëpi pushimi me dhoma gjumi në një fermë bulmeti.

17 – 24 tet

$90 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Glaisdale

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 137 vlerësime

Vilë e rehatshme fshati Glaisdale

1 – 8 nën

$144 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Lealholm

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 313 vlerësime

Hollin Hall GT FryupDale, North York Moors Whitby.

19 – 26 gush

$106 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 251 vlerësime

VILË FSHATI APRICOT - NJË VILË LUKSOZE PUSHIMI

8 – 15 jan

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 200 vlerësime

Vilë komode me karakter në qendër të zgjedhjes

11 – 18 tet

$165 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në North Yorkshire

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 255 vlerësime

Pushime të qeta në NY Moors - Great Fryup, Lealholm

18 – 25 nën

$108 për natë

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në Whitby

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 230

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 120

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 190

 • Numri total i recensioneve

  5,8 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar